Spotkanie nauczycieli z rodzicami 
w roku szkolnym  2016/17 

Lp.

Nazwisko i Imię

Dzień tygodnia

Godzina

1.   

Brońska Ewa

poniedziałek

12 15 – 13 05

2.   

Forczek-Serafin Beata

środa

9 40 – 10 20

3.   

Gucwa Joanna

piątek

8 00 – 8 45

4.   

Gucwa Maria

wtorek

12 20 – 13 05

5.   

Gucwa Tomasz

środa

11 25 – 12 15

6.   

Iwańska Alicja

wtorek

8 50 – 9 35

7.   

Jamka Aleksandra

czwartek

1130 – 1215

8.   

ks. Florek Bogdan

czwartek

10 40 – 11 25

9.   

Maliniak Janina

Wtorek

10 00 – 10 40

10.   

Pękala Renata

Poniedziałek

9 40 – 10 40

11.   

Ptaszkowski Piotr

środa

14 00 – 14 45

12.   

Roszak Renata

czwartek

8 50 – 9 35

13.   

Szafraniec Wojciech

piątek

13 05 – 13 55

14.   

Szumińska Anna           

wg harmonogramu

           

15.   

Średniawa Janusz

środa

9 40 – 10 25

16.   

Wąsik Tomasz

czwartek

845 – 9 40

17.   

Wołkowicz Edyta

wtorek - internat

1400 – 18 00

18.   

Jasińska Barbara

piątek

12 20 – 13 05

19.   

Jasiński Aleksander

czwartek

10 40 – 11 25



DYŻURY    NAUCZYCIELI – ROK  SZKOLNY   2016/2017

obowiązuje od dnia 13.01.2017 r.

Lp

Godziny
dyżurów

Czas
trwania
/minuty

PONIEDZIAŁEK

Niski parter

Parter

Piętro

0

7:40-8:00

20

Jamka Aleksandra

Pękala Renata

Jasiński Aleksander

1

8:45-8:50

5

Wędrychowicz Renata

Roszak Renata

Pękala Renata

2

9:35-9:40

5

Wędrychowicz Renata

Roszak Renata

Gucwa Joanna

3

10:25-10:40

15

Gucwa Maria

Szafraniec Wojciech

Brońska Ewa

4

11:25-11:30

5

Wędrychowicz Renata

Roszak Renata

Forczek-Serafin Beata

5

12:15-12:20

5

Gucwa Maria

Gucwa Tomasz

Forczek-Serafin Beata

6

13:05-13:10

5

Wędrychowicz Renata

Szafraniec Wojciech

Forczek-Serafin Beata

7

13:55-14:00

5

Wąsik Tomasz

Szafraniec Wojciech

Forczek-Serafin Beata

8

14:45-14:50

5

Wąsik Tomasz

Szafraniec Wojciech

Florek Bogdan

WTOREK

0

7:40-8:00

20

Jamka Aleksandra

Iwańska Alicja

Brońska Ewa

1

8:45-8:50

5

Jamka Aleksandra

Jasińska Barbara

Brońska Ewa

2

9:35-9:40

5

Jamka Aleksandra

Jasińska Barbara

Brońska Ewa

3

10:25-10:40

15

Gucwa Maria

Jasińska Barbara

Pękala Renata

4

11:25-11:30

5

Szafraniec Wojciech

Ptaszkowski Piotr

Średniawa Janusz

5

12:15-12:20

5

Ptaszkowski Piotr

Gucwa Tomasz

Średniawa Janusz

6

13:05-13:10

5

Szafraniec Wojciech

Wąsik Tomasz

Pękala Renata

7

13:55-14:00

5

Szafraniec Wojciech

Gucwa Tomasz

Pękala Renata

8

14:45-14:50

5

Ptaszkowski Piotr

Gucwa Tomasz

Pękala Renata

ŚRODA

0

7:40-8:00

20

Maliniak Janina

Gucwa Tomasz

Pękala Renata

1

8:45-8:50

5

Jamka Aleksandra

Wołkowicz Edyta

Brońska Ewa

2

9:35-9:40

5

Jamka Aleksandra

Forczek-Serafin Edyta

Brońska Ewa

3

10:25-10:40

15

Maliniak Janina

Florek Bogdan

Średniawa Janusz

4

11:25-11:30

5

Gucwa Maria

Gucwa Tomasz

Brońska Ewa

5

12:15-12:20

5

Ptaszkowski Piotr

Florek Bogdan

Pękala Renata

6

13:05-13:10

5

Średniawa Janusz

Florek Bogdan

Pękala Renata

7

13:55-14:00

5

Średniawa Janusz

Florek Bogdan

Pękala Renata

8

14:45-14:50

5

Gucwa Maria

Ptaszkowski Piotr

Gruca Jolanta

CZWARTEK

0

7:40-8:00

20

Gucwa Maria

Wąsik Tomasz

Brońska Ewa

1

8:45-8:50

5

Maliniak Janina

Florek Bogdan

Wąsik Tomasz

2

9:35-9:40

5

Gucwa Maria

Pękala Renata

Wąsik Tomasz

3

10:25-10:40

15

Gucwa Joanna

Roszak Renata

Szafraniec Wojciech

4

11:25-11:30

5

Jamka Aleksandra

Florek Bogdan

Szafraniec Wojciech

5

12:15-12:20

5

Gucwa Joanna

Ptaszkowski Piotr

Szafraniec Wojciech

6

13:05-13:10

5

Gucwa Joanna

Ptaszkowski Piotr

Pękala Renata

7

13:55-14:00

5

Jamka Aleksandra

Florek Bogdan

Szafraniec Wojciech

8

14:45-14:50

5

Jamka Aleksandra

Florek Bogdan

xxxxxxxxxxxxxxx

PIĄTEK

0

7:40-8:00

20

Szafraniec Wojciech

Jasińska Barbara

Brońska Ewa

1

8:45-8:50

5

Jamka Aleksandra

Roszak Renata

Gucwa Joanna

2

9:35-9:40

5

Jamka Aleksandra

Roszak Renata

Gucwa Joanna

3

10:25-10:40

15

Jausz Sławomir

Wąsik Tomasz

Średniawa Janusz

4

11:25-11:30

5

Jamka Aleksandra

Jasińska Barbara

Średniawa Janusz

5

12:15-12:20

5

Janusz Sławomir

Wołkowicz Edyta

Gucwa Maria

6

13:05-13:10

5

Jausz Sławomir

Wąsik Tomasz

Średniawa Janusz

7

13:55-14:00

5

Florek Bogdan

Wołkowicz Edyta

Jasiński Aleksander

8

14:45-14:50

5

Florek Bogdan

xxxxxxxxxxxxxxxx

Jasiński Aleksander

 Nauczyciele uczący w Szkole Policealnej pełnią dyżury w godzinach popołudniowych